Jesień w przedszkolu

Wrzesień w naszym przedszkolu był pełen wrażeń. Dzieciaki uczestniczyły w wielu ciekawych zajęciach o tematyce jesiennej. Obchodziliśmy Dzień Chłopaka i Dzień Uśmiechu i Święto Pieczonego Ziemniaka. Zerówkowicze uczestniczyli w Dniu Przedszkolaka, odwiedzili Muzeum Regionalne w Lubartowie, byli na wizycie u stomatologa. Z pomocą Pana Policjanta uczyliśmy się bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Odwiedził nas teatr z przedstawieniem pt.: „O sierotce Marysi” oraz muzycy z Filharmonii Lubelskiej. Rozstrzygnęliśmy konkurs plastyczny „Moje miasto oczami najmłodszych”– Gratulacje dla wszystkich laureatów!

Ponadto, począwszy od września,  Jagódki realizują projekt „Na tropie liczb, na tropie liter”, Pszczółki projekt przyrodniczy „Mali poszukiwacze skarbów przyrody” – „Skarby jesieni w parku”, a Biedronki projekt „Bezpieczny przedszkolak”.  Najmłodsza grupa -Misie- poznaje nowych kolegów i koleżanki i przygotowuje się do pasowania na przedszkolaka.

JESIEŃ W AKADEMII