Grudzień w Akademii obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Gościliśmy Panią Anitę Biskup-Wiśniewską – mamę Feliksa, która czytała przedszkolakom bajki. Rodzicem miesiąca była mama Juliana- Pani Renata Kulon, która przeprowadziła z najmłodszą grupą pogadankę o pracy pielęgniarki. W przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne pt.”Calineczka”, odwiedził nas Mikołaj, który przyniósł prezenty dla dzieci. Przedszkolaki z grupy Motylków odwiedziły bibliotekę. Odbyły się również warsztaty bożonarodzeniowe, podczas których rodzice razem z dziećmi wykonali wspaniałe ozdoby świąteczne.

Gratulujemy Poli z grupy Jagódek wspaniałego występu podczas XII Koncertu Kolęd – Przedszkolaków Kolędowanie, na którym reprezentowała nasze przedszkole.

Zapraszamy do fotogalerii z tych wydarzeń, a także do zobaczenia naszych codziennych zajęć.

XII W NASZYM PRZEDSZKOLU