logo_apZ przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole od dnia dzisiejszego posiada nową, nowoczesną stronę internetową. Dostosowując się do obecnie panujących standardów w sieci, przygotowaliśmy witrynę przyjazną i intuicyjną w obsłudze, wspierającą jej przeglądanie przez urządzenia mobilne takie jak telefony komórkowetablety. Całość ozdobiona przyjemną grafiką, zmienianą zgodnie z porami roku.

Aby ułatwić komunikację z Rodzicami został wdrożony system aktualności na stronie głównej, dzięki któremu w łatwy sposób możemy przekazywać najświeższe informacje z życia naszej placówki.

Uaktualniona została galeria fotografii, a także dodany nowy dział – Filmy , gdzie będą umieszczane relacje wideo z wydarzeń i imprez przedszkolnych. Nowością są również interaktywne mapy z lokalizacją ułatwiającą dojazd do naszego budynku i kalendarz wydarzeń.

 

Zapraszamy do oglądania i częstych wizyt na naszej stronie.