Wiosennie w przedszkolu 2018/2019

Wiosna zawitała do naszego przedszkola. Przedszkolaki szukały jej w przedszkolnym ogrodzie i przywitały 21 marca, kiedy świętowały pierwszy dzień wiosny. W marcu dzieci uczestniczyły w III Konkursie Recytatorskim. W tym roku recytowały wiersze Marii Konopnickiej. Ponadto Grupa Misiów wraz z rodzicami brała udział w warsztatach kulinarnych. Wszystkie nasze przedszkolaki uczestniczyły wraz z bliskimi w warsztatach wielkanocnych, na których wykonywano ozdoby świąteczne.

Gratulacje dla naszych przedszkolaków, które godnie nas reprezentowały podczas Konkursu Ekologicznego „Zwiastuny wiosny” organizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 1 w Lubartowie.

Szczególne podziękowania dla Pana Stanisława Węgielskiego za przyjęcie w swojej pracowni i pokazanie tajników twórczości rzeźbiarskiej dzieciom z grupy „Pszczółki”.

WIOSENNIE W PRZEDSZKOLU