Zima, zima, zima 2019/2020

Za oknami zima a u nas oprócz mnóstwa zajęć uczestniczyliśmy w Dniu Misia, Dniu Marchewki. Nasze najmłodsze Jagódki zostały pasowane na przedszkolaki. Organizowaliśmy Andrzejki, Warsztaty Bożonarodzeniowe. Do grzecznych dzieci przyszedł św. Mikołaj. Najstarsze Pszczółki realizowały kolejny etap projektu matematycznego, a także uczestniczyły w cyklicznym spotkaniu bibliotecznym.

Wraz z uczniami szkoły gastronomicznej uczyliśmy się dekorować świąteczne pierniki, które ,obok barszczyku i łazanek z kapustą i grzybami, wspaniale udekorowały nasz  wigilijny stół. O nastrój świąteczny zadbały Misie i Pszczółki wystawiając przepiękne Jasełka, które mogli obejrzeć zarówno Rodzice jak i Dziadkowie.

Zadbaliśmy również o ptaki- wraz z rodzicami przygotowaliśmy smakołyki, które zawisły w przedszkolnym ogrodzie.

ZIMA, ZIMA, ZIMA